Wytwórnia

ROSARY - Telestai (2022) MCD

ROSARY - Telestai (2022) MCD
Wydawca: Nine
Format: CD
Dostępność: W magazynie
Cena: 35,00 PLN
Ilość:  
   - LUB -   

Rosary to nowa, młoda kapela z Warszawy powstała w 2017 roku, która zdecydowała się grać tradycyjny doom metal. Na przestrzeni kilku lat skład grupy zmieniał się po czym wykrastylizował się jako power trio w składzie: Misha, Marty i Matthew. W tym składzie zarejestrowali swoje pierwsze wydawnictwo, na które składają się 5 utworów w klimacie ortodoksyjnego doom metalu wypełnionych przeszywającymi riffami, bulgoczącym basem, oryginalnymi wyczynami na perkusji i lamentującymi wokalami, czyli wszystkim tym co w tej muzyce najważniejsze.

Apokaliptyczne "Demonic Doom", opowiadające o pragnieniu zemsty "Judgement from Above”, mroczna historia polskiego mordercy prostytutek opisana w "Bogdan Arnold”, traktujący o drodze krzyżowej Jezusa aż do Jego ostatnich słów, tytułowy "Telestai” oraz zamykające album, donośne "Old Photographs”, będące pełnym bólu opisem wspomnienia dzieciństwa.
Ten album jest hołdem dla wszystkich gigantów klasycznego doom metalu, grających muzykę dla ludzi, którzy czują w życiu to samo co oni. I to dopiero początek... HAIL DOOM!

Dla fanów: The Obsessed, Saint Vitus, Internal Void, Trouble, Earthride!

1. Demonic Doom
2. Judgement From Above
3. Bogdan Arnold
4. Telestai
5. Old Photographs

Informacje o wydaniu
Format CD
Wydawca Nine
Rok wydania 2022
MPN NINE020
Opakowanie Jewel case
© Nine Records 2023
Powered By OpenCart. OC Europa by CsillámVilág